Baltic Cup 2017

FC Cosmos osales Peterburis toimunud turniiris, Baltic Cup 2017. Valmisoleku tasemest ütles vähemalt asjaolu, et omavahel kolm esimest võistkonda on mänginud viiki. Kõik otsustasid tulemused mängudes teiste võistkondadega. Parima löödud-lastud väravate vahega meie meeskond saavutas turniiri esimese kohta!

Kontrollmäng. Cosmos – Maksimum 5:2

Hooaja eel peetud 2017/2018 Cosmos pidas Tartu Maksimum vastu kontrollmängu.

Võit 5-2, kuid mängupil ei olnud kõige attraktiivsem.

Nüüd Cosmos testib oma tugevust turniiril Peterburis, mis toimub juba sel nädalavahetusel  13 – 15. oktoobril Nova Arenal.

Võit FC Ararat-TTÜ üle

11. veebruaril FC Cosmos mängis Triobet Saaliliiga 2016/2017 meistrivõistluste 14.voorus FC Ararat-TTÜ vastu. Vaatamata sellele, et kõik põhiturniiri eesmärgid olid juba saavutatud, ei kaotanud mängijad kontsentratsiooni ja võitsid seisuga 7-5. 3 värava lõi Erik Grigoriev. Boris Poddubnõi, lõi 2 värava ning andis 2 resultatiivset söötu.

Nüüd jõudis FC Cosmos veerandfinaali, kus ta kohtub Sillamäe FC Molycorp võistkonnaga. Mängude täpsed ajad selguvad esmaspäeval 13.veebruaril.

Võit FC Molycorp-i üle 4-2

Triobet SaaliliigaTriobet Liiga 13.voorus, me saavutasime võitu Sillamäe külaliste üle tulemusega 4-2. Kohtumist võib nimetada ka järgmisel nädalal algava play-off seeria veerandfinaalmängude peaprooviks. Suure tõenäosusega ongi FC Molycorp meie esimene rivaal meistrivõistluste otsustavas faasis.