NARVA FUTSAL CUP 2020

Möödunud pühapäeval, 25.10.2020 toimus Narva Spordikeskuses juba traditsiooniliseks saanud Narva linna 13-nes saalijalgpalli karikas „NARVA FUTSAL CUP 2020“.

Saalijalgpalli festivalist võttis osa 5 kollektiivi Eestist.

Turniiri esimeses staadiumis toimusid kõik mängud ringlevalt, iga meeskond mängis iga meeskonnaga. Ringturniiri lõppedes selgitati 4 poolfinalisti, kes jätkasid edasist võitlust.

Poolfinaali vastasseisud tõid ootamatuid tulemusi. Mitte kõik favoriidid ei pääsenud finaali. Õnn ei saatnud Narva United 1 mängijaid, kes andsid alla play-off esimeses staadiumis oma kaasmaalastele – klubile Narva SK Ganza väga pingelises mängus, kus alles penaltiseeria selgitas välja peafinaali osalise.

Teises poolfinaali vastasseisus saavutas Tallinnast pärit FC Cosmos suurte raskustega võidu Eesti meistrivõistluste osaleja-meeskonna FC NPM Silmet FC Sillamae üle, kes ei olnud esindatud kõige optimaalsemas koosseisus. See vastasseis oli täis karmi võitlust igas väljaku osas. Emotsioonid ajasid kohati üle ääre. Mõlemad meeskonnad püüdsid pääseda turniiri finaali. Kuid see õnnestus vaid Cosmose mängijatel seisuga 3-1.

Mäng kolmanda koha eest kujunes harukordselt võistluslikuks! Narva United 1 sai pronksmedali omanikuks.

Tõsine võitlus igas väljaku piirkonnas, kirg ja soov tulla „NARVA FUTSAL CUP 2020“ võitjaks – kõik see oli olemas turniiri peamises mängus – finaalis.

Vastasseisu alguses olid Cosmose rünnakud teravama loomuga, kui nende Narvast pärit vastaste omad. Ent nagu spordis ikka – kui sina ei löö, lüüakse sulle! Reegel toimis!
Esimesena paistsid silma saalijalgpallurid klubist Narva SK Ganza. Maha magatud pall asetas Cosmose mängijad keerulisse olukorda. Pingutused ja revanši soov kandsid vilja! Cosmos eristus mitmekordselt ja sai küllaltki ootuspäraselt ning väljateenitult „NARVA FUTSAL CUP 2020“ turniiri peatrofee omanikuks!

Kõik nominendid said auhinnad ja autasud Narva linna 13-nda saalijalgpalli karika „NARVA FUTSAL CUP 2020“ korraldajatelt ning partneritelt.

Parimad meistrivõistluse mängijad:

Jevgeni Skamnitski, „Parim meeskonnamängija“ 
Nikita Tšernei, „Parim ründaja“
Pavel Rubel, „Parim meistrivõistluse mängija“
Boriss Šipunov, „Parim turniiri treener“ 

Start a Conversation

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga